Cheerful delivery person sitting in van

Transport zakupionych materiałów

Zakup materiałów budowlanych i wykończeniowych wiąże się z dostarczeniem ich w miejsce budowy lub remontu. Dlatego posiadamy własny transport w postaci samochodów dostawczych i ciężarowych, co sprawia, że mogą Państwo być spokojni o szybkie i bezpieczne dostarczenie zakupionego towaru we wskazane miejsce. W większości przypadków cena transportu zawarta jest w cenie asortymentu, który oferujemy. Jesteśmy elastyczni, dlatego nie definiujemy minimum logistycznego, co jednocześnie stanowi naszą przewagę nad konkurencją.
Czytaj dalej

worker build concrete wall by cement block and plaster

Usługi budowlane

Pomagamy naszym Klientom przekuć wizje w rzeczywistość. Oferujemy wsparcie przy budowie budynków mieszkalnych, użytkowych i przemysłowych oraz pomoc przy remoncie wnętrz. Realizujemy zlecenia osób prywatnych, firm oraz instytucji publicznych. Dbamy o dobry kontakt z Klientem i staramy się zagwarantować pewność fachowo wykonanych usług. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie starając się dotrzymać terminów zawartych w umowie. Pomagamy przy wykonaniu pomiarów i realizacji kosztorysów.
Czytaj dalej

portrait of a handsome young man architect on a building industry construction site

Pomoc i doradztwo techniczne

Zachęcamy do telefonicznego kontaktu z doradcami, którzy chętnie pomogą Państwu w zakresie planowania budowy, odpowiedzą na pytania dotyczące zastosowania konkretnych materiałów i technologii oraz dokonają, wraz z Państwem, potrzebnych obliczeń i wyceny. Nasi specjaliści chętnie spotkają się również z Państwem, po uprzednim umówieniu terminu, na terenie budowy lub inwestycji w celu dokonania pomiarów i wyliczeń, niezbędnych do zaproponowania optymalnych zakupów materiałów budowlanych.
Czytaj dalej